Home › Moc jagód acai - poczytaj o tym niesamowitym preparacie na odchudzanie

Moc jagód acai - poczytaj o tym niesamowitym preparacie na odchudzanie

Jagody acai stały się w ostatnim czasie hitem wspomagającym odchudzanie. Te niewielkich rozmiarów owoce przewaznie w Polsce można kupić w postaci tabletek z zawartością jagód, albo soku. Nie każdy zna dodatkowe właściwości tych jagód, występujących jedynie na płodnych glebach Amazonii. A w końcu to rdzenni mieszkańcy tego miejsca Ameryki Południowej wykorzystywali je już w XIX stuleciu, głównie w problemach żołądkowych, albo problemach skórnych. Owoce acai są źródłem składników odżywczych, które są niezastąpione dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Oprócz antyoksydantów z działaniami przeciwutleniającymi, mającymi wpływ na ograniczanie ryzyka rozwoju takich chorób jak cukrzyca, jaskra, opryszczka, spadek odporności albo choroby układu sercowo-naczyniowego, rak, w swoim składzie zawierają 18 aminokwasów.

Owoce te i kwasy omega w nich zawarte poprawiają funkcjonowanie mózgu, poprawiają koncentrację, mają również znaczenie dla wyglądu włosów, skóry i paznokci.


Owoce acai to ogromne złoże witamin z grupy A, B i C mających znaczenie w wielu procesach toczących się w ludzkim organizmie.

Wreszcie owoce acai mają spore znaczenie w odchudzaniu.

Oczywiście uzyskanie określonego celu nie jest realne bez wdrożenia właściwego odżywiania i ćwiczeń. Ale dzięki zawartości błonnika, a w łączonych odżywkach również chromu, kofeiny z jagodami acai zbijanie wagi będzie prostsze. Wokół jagód Acai narasta mnóstwo opowieści. Warto zaznaczyć, że same jagody nie spowodują utraty masy ciała, ani też nie wyleczą wspomnianych schorzeń, bądź nowotworów. Mają za cel wspomagać te działania..
Dużo wiedzy pobrano z portalu:: schnell abnehmen video